resim

CORPUSSPA MASAJ


Vücuda uygulanan masaj ile dolaşım hızını arttırarak dokular ve hücreler canlandırılır, dolaşımı düzenlenir, kas gerilimini azaltarak konsantrasyonu güçlendirilir. Vücudun ihtiyacına göre medikal , derin doku,İsveç veya aromaterapi masajı tercih edilir.
hamam

HAMAM RİTÜELİ


Rahatlamaya ve arınmaya ihtiyacınız varsa Corpus Spa sizlere kral ve kraliçeler gibi ağırlanacağınız ve hissedeceğiniz çok özel bir hamam bakımı sunuyor.
panpuri

PANPURI ANTI-OKSİDAN KAHVE BAKIMI


Corpus Spa'da kraliçeler gibi ağırlanacağıniz ve hissedeceğiniz bir hizmet.
panpuri2

PANPURI EŞSİZ YASEMİN BAKIMI


Corpus Spa'nın "Body in Balance" yani "Dengede Vücut" paketi ile cildinizin ve vücudunuzun daha parlak, sağlıklı ve dengeli olmasını garantileyebilirsiniz.

• DÜNYACA ÜNLÜ ALGOTHERM LEVEN CORPUS SPA' DA


Dünyaca ünlü Algotherm'in dermatologlar tarafından geliştirilmiş yenilikçi ürünlerinin etkin formülleri ve Leven Loft Corpus Spa'nın profesyonel ekibi ile sizlere harika bir cilt kazandırmak için buluşuyor.
1962'de kurulan ve 75'ten fazla ülkede faaliyet gösteren Algotherm Fransa'da ve tüm dünyada deniz kozmetiği üzerindeki çalışmalarıyla sektörün liderlerinden biri olmayı sürdürüyor.
Güzellik enstitülerinin vazgeçilmezlerinden olan Algotherm 'in ürünleri aynı zamanda uzman onaylıdır. Aktif deniz bileşenleri ve onların insan vücudu üzerindeki etkileri üzerine yaptığı 40 yıllık çalışmalarının sonucu yeterlilik testlerinden tam not almış içeriklerle kendini göstermiştir.
Kolajen üretiminin yavaşlamasıyla sivilce ve akne izlerini onarmada zorlanan hücreler cildin görüntüsünün kusurlu bir hale gelmesine neden olabildiği gibi yaşlanan cilt hücreleri de etkin bakımlara ihtiyaç duymaya başlar.
Şimdi Levent Loft Corpus Spa, sizi 1904'te kurulan Algotherm ürünlerinin etkin bileşimleriyle daha sıkı ve daha genç yüz hatlarına kavuşabilmeniz için bünyesine davet ediyor.

• PANPURI EŞSİZ YASEMİN BAKIMI


Corpus Spa'nın "Body in Balance" yani "Dengede Vücut" paketi ile cildinizin ve vücudunuzun daha parlak, sağlıklı ve dengeli olmasını garantileyebilirsiniz.
Yasemin Vücut Scrub ı ile önce toksinlerden arınacak daha sonra da vücudunuzdeki kan sirkülasyonunuzu hızlandıracaksınız.
Arkasından Yaseminli Vücut Maskesi ile kuru ve sensitif cildinizin elastikliğini artıracak, vücudunuzun en genç ve diri haline dönmesini sağlayacaksınız.
Bu ziyafet afrodizyak özellikler taşıyan aynı zamanda da kilo vermeye ve sindirim sistemine yardımcı, metabolizmayı hızlandiran Taze Yasemin Çayı ile tamamlanacak.
Güzelliği dıştan gördüğünüz kadar içten de hissedeceksiniz.

• PANPURI ANTI-OKSİDAN KAHVE BAKIMI


Corpus Spa'da kraliçeler gibi ağırlanacağıniz ve hissedeceğiniz bir hizmet.
Özel Sıkılaştırıcı Kahve Aromalı scrub bakımı ile cildinizi canlandıran ve ışıltı kazandıran 30 dakikalık peeling uygulaması yapılır.Ardından 60 dakikalık Aromaterapi masajı eşliğinde tüm bedeniniz rahatlayacak ve gençleşecek.
Vücudunuzdaki detoks etkisine ve dinçleşmeye şaşıracaksınız.

• CORPUSSPA VIP HAMAM RİTÜELİ


VIP hamam ritüeli, Anadolu kültürüne ait sanatı ve kültürü ile vücudun dinlenmesine sağlayan bir törene benzemektedir. Egzotik aromaların ve yayılan sıcaklığın etkisiyle kendinizi geçmişte yaşayan sultanlar gibi hissedeceksiniz. Hamamdaki sıcak buharın rahatlatıcı etkisiyle vücudunuz ısınır ve cildiniz yumuşaklık kazanır.

• CORPUSSPA KLASİK MASAJ


Kas gevşetici ve stres giderici, efektif ve derinlemesine etki eden bir masajdır. İhtiyaca göre, hafif ya da kuvvetli dokunuşlarla kan dolaşımını hızlandırılır. Baştan ayağa gevşeme sağlanması hedeflenir.

• SPOR MASAJI


Spor aktivitelerinden sonra yorgun olan kas veya kas gruplarının tekrar eski enerjisine kavuşabilmesi için vücudunuza gereken rahatlama masajıdır. Güç ve esneklik sağlar, lenf akışını uyarır, böylece egzersiz sırasında biriken atık maddelerin giderilmesine yardımcı olur.

• AROMATERAPİ MASAJI


Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağları kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Saf yağlarla nefes rahatlatılabilir, sakinleşme ve yavaşlama ile kişi kendini daha iyi hissedebilir. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır.

• ANTI-SELÜLİT MASAJI


Lokal dolaşımı ve lenf drenajını arttıran masaj manevralarıyla yağ hücrelerinin volümlerinin azalması sağlanır. Geliştirilen selülit masaj tekniği ile cilt altı, derin yağ tabakaları ve kaslar etkilenir. Haftada en az iki veya üç kez uygulanması gerekmektedir. Böylece dolaşım hızlanır, yağların parçalanarak lenf drenajına mobilizasyonu aktarımı sağlanır, selülitli deri görüntüsü değişirken, kaslar sıklaşır ve bölgesel incelme elde edilir.

• ÇİFT MASAJI


Çiftlere özgü olan bu masaj sayesinde hem partneriniz hem de siz ,usta dokunuşlarla huzur bulacaksınız, ahengin dinginliğine varacaksınız.Bedeniniz ve ruhunuz stresden arınacak.

• LENF DRENAJI


Lenf drenajının görevi vücudun lenf sistemini harekete geçirmektedir. Lenf sadece vücuttaki suyu atma, yumuşatma ve toksinlerden arındırma etkisiyle kalmaz, aynı zamanda organizmanın tüm savunma sisteminin taşıyıcısıdır.

• SICAK TAŞ MASAJI


Isıtılmış volkanik taşlar ile uygulamaktadır. Masajdaki ısı düzeyini değiştirmek için kullanılan bu modern yaklaşım; bazalt taşların vücuttaki enerji merkezlerine (Chakra) yerleştirilerek pozitif enerji akışı sağlaması, kas gerilmesini ortadan kaldırmak amacıyla kullanıldığı fiziksel ve zihinsel dinginlik sağlayan özel bir deneyimdir.

• BOYUN VE SIRT MASAJI


Yanlış oturma sonucu oluşan şikâyetlerin giderilmesinde örneğin baş, boyun, omuz ve sırt bölgesine yönelik masajdır. Özellikle baş ağrısı, uykusuzluk, gerginlik, sırt ve boyun ağrıları, tutulmaları gibi sorunların giderilmesinde etkilidir.

• YÜZ MASAJI


Bu etkili masaj, yüz kasları harekete geçirir ve cildinizde toparlayıcı etki gösterir. Gergin kasları gevşetip yüzü yorgunluk ve güçsüzlük ifadesinden kurtarır.

• REFLEKSOLOJİ MASAJI (AYAK REFLEKS NOKTALARINA BASKI MASAJI)


Özel bir masaj tekniği ile ayak refleks noktalarına baskı uygulanır ve masaj yapılır.Bu noktaların uyarılması vücutta eneji akışı sağlar,enerji blokajları çözülür ve ağrıları azaltır.